O nás - reference

Letos slavíme již 20 let své činnosti !

Portfolio nabízených prací obsahuje prakticky veškeré stavební činnosti všech rozsahů.

Velkou částí naší práce je zhotovení litých podlah za použití vlastního čerpadla.

Provádíme práce i menších rozsahů, rekonstrukce bytů, koupelen, kanceláří ve standardním i luxusním provedení. Veškeré práce provádí zkušení, odborně způsobilí řemeslníci. Vždy je dáván důraz na kvalitu všech prováděných prací, jakost zpracování je důsledně kontrolována.

Další službou je výkon stavebního či technického dozoru investora, včetně zajištění funkce koordinátora BOZP.Pro bližší informace nás kontaktujte zde : Stavební a technický dozor

 

REFERENČNÍ PROJEKTY :

V současnosti zajišťujeme či provádíme :

- Výstavba RD, Praha 6  


- Výstavba bytového komplexu 2Barevné Letňany

2Barevne Letnany


- Rekonstrukce a přístavba dvou samostatných RD Kbely, Praha 9


- Rekonstrukce mezonetového bytu Zahradní Město, Praha 10

 

2012/2013 :

- Rekonstrukce části RD Letňany

- Rekonstrukce RD Petříkov

- Výstavba RD Voděrádky

- Další drobné rekonstrukce

 

2010/2011 :

- Obchodní dům SCONTO České Budějovice – od přípravy projektu až po kolaudaci obchodního domu

- Rekonstrukce bytů Praha 4

- Rekonstrukce RD Střihov

 

2008/2009 :

- Fórum Hanák , Čestlice 

- Rezidence Jesenice

 

V dlouhodobé historii jsme dále dozorovali , či realizovali další zakázky či jejich části , veškerých rozsahů , rekonstrukcí či novostavby , namátkově :

Obchodní centrum Chodov , Obchodní centrum „Šestka“ , rekonstrukce bytů v činžovních domech, rekonstrukce vily Hošťálkova,Praha 6, výstavba RD Chocerady, Černošice, Stránčice, Petříkov, výstavba základnových stanic pro mobilní operátory Vodafone, T-Mobile, O2, rekonstrukce hotelů Intercontinental , Renessaince, revitalizace panelových domů Zahradní Město , Malešice , Horní Měcholupy a nespočet dalších  …..

Při své práci se kromě samozřejmých technických a technologických postupů zaměřujeme hlavně na detaily a konečné zpracování jednotlivých součástí stavby – interiéru i exteriéru . Detaily , drobnosti a perfektní zpracování jsou nakonec rozhodující při prodeji a usnadní či umožní bezproblémové předání bytu , domu nebo celého objektu …. Zároveň jsou vizitkou samotného investora a zajistí jeho „dobré jméno“ i na budoucích projektech …..

V případě soukromých investorů se zaměřujeme kromě perfektního provádění veškerých prací také na kontrolu projektu se zaměřením na maximální funkčnost, energetické úspory při budoucím užívání a dlouhodobý bezúdržbový provoz objektu.

  

Oprávnění k výkonu stavebního či technického dozoru

- autorizace podle § 12 odst.1 zákona č.360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů. Osvědčení č.13989 vydané ČKAIT k 6.5.1997

Oprávnění k realizaci staveb

- ŽL ev.č.310010-13782003 s předmětem podnikání "Provádění staveb, jejich změn a odstraňování"